poniedziałek, sierpnia 01, 2016

Zaczynam swoją przygodę z REALASH :)

Hej :)

Nie tak dawno dotarły do mnie dwa produkty firmy Realash, którą większość z Was zna, lub na pewno kojarzy.
Otrzymałam do testów 2 produkty, odżywkę do rzęs REALASH - EYELASH ENHANCER i odżywkę do brwi REALASH - BROW CONDITIONER.

 
 Realash – Eyelash Enhancer – 3 ml
Faza wzrostu rzęs trwa około 30 dni. To za mało, aby rzęsy stały się długie i gęste. Zaawansowana formuła REALASH jednak przyśpiesza naturalny wzrost rzęs, jak również wzmacnia je od nasady, dzięki czemu rzęsy stają się długie i mocne. Formuła tej odżywki zapobiega również ich wypadaniu.
Mimo, że pełne rezultaty zobaczysz po 30 dniach, pozytywne zmiany zaobserwujesz już wcześniej. Po 2 tygodniach możesz zauważyć, że Twoje rzęsy są mocniejsze, zdrowsze i bardziej odżywione. Po 21 dniach efekty będą jeszcze bardziej spektakularne. Od Twojego nowego wyglądu dzieli Cię raptem kilkanaście dni! 
 Odżywka wszech czasów
  • rzęsy aż o 83% dłuższe i 79% gęstsze
  • skuteczność potwierdzona badaniami
  • zero zgłoszeń skutków ubocznych
REALASH to serum stworzone z myślą o kobietach, które marzą o długich, mocnych i gęstych rzęsach. Polecane jest szczególnie tym paniom, których rzęsy są z natury krótkie, osłabione ze względu na wiek czy też zniszczone przedłużaniem, stosowaniem nieodpowiednich kosmetyków i doczepianiem sztucznych rzęs.
REALASH został poddany rygorystycznym badaniom, które potwierdziły, że substancje aktywne zawarte w formule wydłużają, zagęszczają rzęsy oraz zapobiegają procesowi ich wypadania.
14 DNI:
— mocniejsze rzęsy — odżywione rzęsy
50%
21 DNI:
— zdrowsze rzęsy — bardziej elastyczne rzęsy
75%
30 DNI:
— 79% gęstsze rzęsy — 83% dłuższe rzęsy
100%
 
 BROW – odżywka do brwi – 4 ml
Odżywki do brwi stały się hitem wśród kosmetyków. Panuje moda na wyraźne, mocno zaznaczone brwi. BROW wychodzi naprzeciw takim oczekiwaniom. Ta nowoczesna formuła pobudza naturalny wzrost brwi, odżywia i poprawia ich kondycję. Dzięki BROW brwi w krótkim czasie staną się gęste, mocne i pełniejsze. Efektem są naturalnie piękne i wyraźne brwi. Produkt został przebadany dermatologicznie.
Efekty używania BROW zauważysz szybciej niż Ci się wydaje. Pozytywne zmiany możesz zaobserwować już po 4 tygodniach. Widoczna będzie poprawa kondycji oraz wyglądu brwi. Pamiętaj, że w celu uzyskania najlepszych rezultatów serum powinno być stosowane regularnie przez okres 8-12 tygodni. Naturalnie piękne brwi w tak krótkim czasie? Z BROW to możliwe! Produkt przeznaczony jest do aplikacji na brwi. 
 Jeśli masz rzadkie, słabe i niedostatecznie ciemne brwi, to BROW przeznaczony jest właśnie dla Ciebie. Stworzyliśmy tę odżywkę dla kobiet pragnących gęstych i mocnych brwi. BROW został poddany rygorystycznym badaniom, które potwierdziły, że substancje zawarte w formule odżywki nie tylko pobudzają wzrost i zagęszczają, ale również poprawiają wygląd brwi. Produkt nie podrażnia skóry.


Więcej o tych i innych produktach przeczytacie na stronie producenta:
 Od 1.08 zaczynam swoją przygodę z tymi dwoma produktami :) 
Dzisiejszy wpis jest tylko wprowadzeniem, na pełną recenzję będziecie musieli poczekać 3miesiące.
Po miesiącu stosowania pokażę Wam efekty przed, jak i po miesiącu stosowania tych produktów, a za pełne trzy miesiące zrobię całkowite porównanie działania na moje rzęsy i brwi.
Szczególnie jestem ciekawa jak zadziała odżywka do brwi, ponieważ moich brwi jest bardzo mało, są jasne i ledwo widoczne.
Jeśli chodzi o odżywkę do rzęs, jak wiecie stosowałam podobny produkt w zeszłym roku, od dawna moje rzęsy wróciły już do swojego opłakanego stanu (są rzadkie, cienkie i krótkie) i będę chciała porównać efekty kuracji, mam nadzieję że Realash jeszcze bardziej sprosta moim oczekiwaniom :)
Szata graficzna produktów Realash jest bardzo miła dla oka, biel i mięta lub seledyn (jak kto woli nazwać ten odcień zieleni) bardzo fajnie i miło się kojarzy, na pewno z chęcią będę codziennie po nie sięgała :)
Jak widzicie na poniższym zdjęciu, produkty są zafoliowane (szczegół, na który często zwracam uwagę), mamy gwarancję świeżości produktu i tego, że nikt przed nami go nie otwierał.


Jestem bardzo ciekawa, czy używałyście któregoś z tych produktów?
Jak sprawdziły się u Was?

Pozdrawiam :)
4 komentarze:

Copyright © Beauty and Nails , Blogger