środa, marca 15, 2017

TRUSCADA, hipoalergiczne produkty do stylizacji paznokci.

Hej!

Witajcie Kochani :) Dzisiaj będzie post paznokciowy, chcę Wam przybliżyć słowacką markę Truscada, która w swojej ofercie proponuje nam hipoalergiczne produkty do stylizacji paznokci. Wiem, że wiele z Was zmaga się, lub słyszała o uczuleniach na hybrydy, bazy, czy topy. Te produkty są dla Ciebie.
Zapraszam na post :)


Firma TRUSCADA od roku 2009 wprowadza na słowacki rynek rewolucyjną jakość produktów do stylizacji paznokci. TRUSCADA posiada wszystko co niezbędne dla stylistów paznokci. System akrylowy stworzony dla najlepszych stylistów przez renomowane laboratoria. Produkty są bezpieczne , hipoalergiczne. 
Firma Truscada posiada bogaty system akrylowy , cztery linie żelowego przedłużania paznokci , trójfazowe systemy, jednofazowe systemy, pędzle , formy , hybrydy, ponad 400 kolorów, klasyczna linie manicure , pigmenty, pasty kolorowe,  produkty Spa/ pedicure i pielęgnacji rąk.
Produkty Truscady są bezpieczne i posiadają Certyfiakty ISO.  

Mimo, że jest to marka słowacka, w Polsce głównym dystrybutorem marki TRUSCADA, jest firma Kristyl.
 Dzisiaj chciałam Wam pokazać tylko niektóre z produktów, które będę testować, a recenzje pojawią się w późniejszym czasie. 
1. 👉Żel Baby Boomer:
Żel marki Truscada. Żel nowej generacji łączący właściwości twardego i elastycznego, kauczukowego żelu. Mleczno różowy , transparentny 40% krycia. Bardzo miękki, nie poziomuje się, dzięki czemu nie spływa na skórki. Ekspresowa budowa - łatwo zbudować wszystkie paznokcie na raz, nie utwardzając każdego z osobna. Idealnie się zaciska i nie rozpręża, amortyzuje uderzenia, nie pęka. Dzięki elastycznym właściwościom łatwo łączy się z płytką naturalną, nie zapowietrza się. Pierwszy żel na rynku, który idealnie nadaje się do budowy paznokci oraz do wzmocnienia naturalnej płytki. Produkt cerftyfinowany ISO!
Czas utwardzania : UV 3min , LED 2 min
Czas zaciskania : UV 60 sek. LED 40 sek.

2. 👉Pasta White: 
 Kremowy żel o bardzo mocnej pigmentacji. White Paste bardzo dobrze łączy się z kolorowymi pigmentami, akrylowymi farbami, hybrydami i żelami, dzięki czemu idealnie nadaje się do tworzenia cieniowanych wzorów, One Move, Zhostovo oraz do stworzenia żelowej płaskorzeźby - trójwymiarowych wzorów na paznokciach. Pasta nie poziomuje się, co ułatwia pracę. Polimeryzacja: lampa UV 2 min, LED 30 sek. Pojemność 6g

3. 👉Hybryda Neo Dress:
 Lakier hybrydowy marki Truscada. Unikatowe kolory hybryd o bardzo dobrym kryciu. Delikatnie poziomują się , przez co ułatwiają rozprowadzanie hybrydy. Nie rozlewają się na skórki. Pojemność 10ml.

4. 👉Formy:
 Formy marki Truscada 250 szt. formy na podklejkach. Dzięki temu ze nie są podklejane na rolce, nie są zniekształcone. Super mocny klej.
           
5. 👉Pędzelek:
Pędzel do malowania perfekcyjnych cienkich linii, ornamentów, długich elementów. Ma dłuższe włosie 11mm.  Posiada skuwkę.

Wszystkie produkty zostały podlinkowane i przeniosą Was automatycznie do sklepu, gdzie będziecie mogli dokonać zakupu interesującego Was produktu. W sklepie Kristyl, zakupicie wszystkie niezbędne produkty do stylizacji paznokci.
👇
http://kristyl.pl/index.php

P.s Prowadząc swoją własną firmę wiemy o tym jak ważna jest reklama i odpowiedni wizerunek. Odwiedzając różne firmy, często widzimy porozkładane ulotki, które znajdują się przeważnie na różnych stolikach. Moim zdaniem dużo ładniej i estetyczniej to wygląda, gdy jest do tego celu odpowiednie miejsce, stojak a4 pasuje i sprawdzi się idealnie.

Dajcie znać, co Was szczególnie zaciekawiło :)

3 komentarze:

Copyright © Beauty and Nails , Blogger