czwartek, kwietnia 18, 2019

Ścianka reklamowa, co to jest i do czego służy?

Ścianka reklamowa, co to jest i do czego służy?
Ścianki reklamowe są  doskonałym sposobem na prezentację i promocję  firm, oferowanych usług czy produktów. Takie ścianki reklamowe możemy również zrobić sobie  na zamówienie, o wymiarach które nam najbardziej odpowiadają i pasują.W zależności od naszego życzenia  możemy na nich zamieścić reklamy o różnorakich rozmiarach i kształtach.  Dodatkowo możemy na nich również zamontować  oświetlenie ledowe, które pięknie doświetli naszą reklamę. Na dzień dzisiejszy takie ścianki są to obecnie jedne z najbardziej uniwersalnych i najbardziej nowoczesnych reklamowych systemów wystawienniczych.

Myślę, że każdy z nas spotkał się z nimi nie raz, ścianki reklamowe idealnie spełniają swoją rolę na targach, eventach i wystawach,  efektownie wzbudzają zainteresowanie i przyciągają wzrok nowych, potencjalnych  klientów. Jednak nie jest to jedyna rola, jaką mają pełnić. Takie ścianki nadają się również do zaprezentowania naszej oferty, proponowanych usług bądź produktów. Kiedy zdecydujemy się na duże ścianki wtedy dobrze jest zdecydować się na grafikę informacyjną, gdzie jak wiadomo w dzisiejszych czasach to co widzimy, czyli obraz -  jest najbardziej efektywnym medium do przekazywania wszelkich informacji. 
Teraz największym zainteresowaniem cieszą się ścianki tekstylne, których reklama jest wykonana z elastycznej tkaniny. Materiał pozwala na to, że w idealny sposób dopasowujemy grafikę do konstrukcji. Materiał ten i trwały druk pozwalają na pranie  grafiki w pralce, jak dla mnie jest to ciekawe i niespotykane rozwiązanie.
Ścianka reklamowa najczęściej  wykonywana jest z aluminiowych profili. Dobrze wiemy, że aluminium jest lekkie, dlatego taka konstrukcja będzie niewiele ważyć, ale będzie bardzo stabilna i jednocześnie łatwa w przenoszeniu i przechowywaniu. Montaż również nie sprawi żadnych problemów, w  szybki i łatwy sposób, nie wymagający żadnych dodatkowych umiejętności ani narzędzi do jego rozłożenia. Rozłożenie i złożenie takiej konstrukcji trwa kilka chwil.
Myślę, że każdy się z tym zgodzi, że takie narzędzie reklamowe zapewnia doskonałą i efektowną prezentację. Duże ścianki zapewniają nam przekaz bardzo czytelny, zrozumiały i wyrazisty, dzięki połączeniu obrazu i informacji. A dodatkowo przy tym nie zajmują zbyt dużo miejsca.
Każdy z nas widział takie ścianki reklamowe , są one najczęściej stosowane podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń branżowych, takich jak targi, eventy, wystawy, konferencje czy różnego rodzaju szkolenia i prezentacje. Poza tym sprawdzą się równie dobrze jako informacyjna dekoracja w siedzibie różnych firm oraz w różnorodnych sklepach, galeriach, kawiarniach, restauracjach, salonach kosmetycznych i innych miejscach, które zajmują się sprzedażą produktów czy usług.
 
Spotkaliście się z takimi ściankami reklamowymi? A może potrzebujecie taki zamówić do swoich salonów, czy sklepów?

15 komentarzy:

 1. moja firma ma takie ścianki, które są wykorzystywane przy różnych imprezach, targach itp. wyglądają profesjonalnie i przykuwają wzrok potencjalnych klientów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tego typu ścianki to świetny sposób na przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiele razy widziałam, potrafią przyciągnąć wzrok :)

  OdpowiedzUsuń
 4. niektóre ścianki reklamowe na prawdę potrafią przyciągnąć uwagę. Jest to świetna sprawa dla firm!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Oczywiście spotkałam się z taki ścianami. Bardzo mi podobaja kto wie może kiedyś zamówię

  OdpowiedzUsuń
 6. uważam że takie ścianki są najlepsze w salonach kosmetycznych czy fryzjerskich, zwracają na siebie uwagę

  OdpowiedzUsuń
 7. Takie ścianki albo roll-upy zawsze zwracają moją uwagę więc z pewnością działają na klientów pozytywnie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo często spotykam się z takimi ściankami. Przyciągają uwagę :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Podsunę szefowi on co jakiś czas pojawia sie na targach, dotąd woził z sobą roll-upy.

  OdpowiedzUsuń
 10. to świetna reklama, przyciągająca oko!

  OdpowiedzUsuń
 11. Ścianka reklamowa to bardzo ważna rzecz, kiedy firma chce dotrzeć do klienta.

  OdpowiedzUsuń
 12. wiele razy widziałam i bardzo przyciąga wzrok . :)

  OdpowiedzUsuń
 13. to sklepu tak jak najbardziej, świetna sprawa

  OdpowiedzUsuń
 14. Takie ścianki, to świetny sposób na reklamę. Dobrze zaprojektowane oraz wykonane, od razu rzucają się w oczy i przyciągają uwagę potencjalnych klientów :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Jest to bardzo Fajna forma reklamy i zaprezentowania swojej oferty

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Beauty and Nails , Blogger